Yılbaşı

 

Yılın son eğlencesi: Yılbaşı .. Yılbaşı kutlaması ayrı bir zevktir. O gün herkesi tatlı bir telaş kaplar. Evde olanlar bütün gün lezzetli mezeler, enfes ana yemekler hazırlarlar. İşte olanlar, bir an önce işten çıkmak için dakikaları sayarlar. Eğer o ana kadar hediye almadılarsa, işten çıkar çıkmaz koşa koşa alışveriş merkezlerinde soluğa alırlar. Yeni yılı bir ev partisinde ya da otelde, gece kulübünde düzenlenen bir partide kutlayacak olanlar yılbaşına özel kıyafet alırlar ya da en güzel kıyafetlerini o gün giyerler.

 

 

Her evde yoktur belki ama yılbaşı ağacı süslemesi de ayrı bir heyecan verir insana. Yanıp sönen ışıkları, dallarına konan çeşit çeşit süsleri, renkli zincleri evin havasını bir anda değiştirir. Yılbaşı için hazırlıklar öyle kolay bitmez elbette. Yemek, içecek, çerez, yılbaşı ağacı süslemesi hazır ama bitti sanmayın. Yılbaşını evde kutluyorsanız en büyük eğlenceniz oyunlar... Yılların eskitemediği tombala, tabu, Trivial Pursuit gibi oyunları da hazır etmeniz lazım.

 

Yılbaşının asıl olmazsa olmazı tabii ki hediyedir. Hediye almak ya da birine hediye vermek herkesin hoşuna gider. Sevdiğiniz birini sevindirmenin verdiği mutluluk tarif edilemez bir duygudur. Yılbaşı da hediye almanız için en güzel sebeplerden biridir. Ayrıca yılbaşı hediyeleri, o yıl aldığınız en son hediyedir ve sadece bu yüzden bile ayrı bir önem taşır.

 

Yılın son günleri, bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013'ün sonuna yaklaşırken, yeni yıl hediyeleri yavaş yavaş hepimizin aklına düşmeye başladı. Yılbaşı kutlaması hediyesiz olmaz. Peki, ama ne alacağım diye, hiç dert etmeyin. mizu'da parfümden takıya, giyimden, ayakkabıya, çantadan aksesuara her şeyi bulabilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri ile hem mutlu edin hem de siz mutlu olun.

 

Yılbaşı Hediyeleri

 

;