KAMPANYALARIMIZ

Enpara.com’lulara %15 indirim fırsatı!

Enpara.com’lulara %15 indirim fırsatı!

­Mayıs ayı boyunca Encard’la www.mizu.com veya Mizu mobil uygulaması üzerinden toplam 100 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerde %15 indirim Enpara.com’dan!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

­Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız, Mizu.com’a üye olmanız, Mayıs ayı içinde www.mizu.com veya Mizu mobil uygulaması üzerinden Encard’ınız ile alışveriş yapmanız yeterli.

­ Kampanyadan kazanacağınız indirimler 17 Haziran 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

­ Kampanya 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında www.mizu.com veya Mizu mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

­ Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale, kapıda ödeme) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

­ Kampanya kapsamında toplam 100 TL’ye kadar yapılan alışverişler için %15 indirim uygulanır. Toplamda 100 TL’nin üzerinde alışveriş yapılması durumunda, 100 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim uygulanmaz. Kampanya boyunca bir müşteri en fazla 15 TL indirim kazanabilir.

­ Kampanya kapsamında kazanılan indirimler toplu olarak 17 Haziran 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.

­ Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin Mizu’ya iade edilmesi durumunda, iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz.

­ Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0850 222 00 77 numaralı Mizu Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

­ Enpara.com ve Mizu, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SEPETİN YARISI KAMPANYASI

SEPETİN YARISI KAMPANYASI

Kampanya outlet linkinde yer alan ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için sepetinizde; outlet linkinde yer alan
ürünlerden minimum 75 TL tutarında ürün bulunması ve sipariş tamamlama sayfasında kampanya
kodunu (SEPET50) girmiş olmanız gerekmektedir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

İndirim kuponu ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, kupon bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.

İndirim kuponu karşılığı para iadesi yapılamaz.

Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir.

Kampanya kodu birden fazla siparişlerde kullanılabilir.

;