Anneler Günü hediyeleri, annelerinize onlara verdiğiniz değeri küçük sürprizle göstermek için Mizu'da sizleri bekliyor.

" />
KATEGORİLER
{ }

Anneler Günü

482 ÜRÜN GÖSTERİLİYOR

Antik Yunan'a kadar dayanan Anneler Günü kutlaması, Amerika'da bir vatandaşın annesini anmak için düzenlediği organizasyon tekrarlanmak üzere gelenekselleşti ve 1914 yılında resmileşti. Dünya çapında farklı günlerde anılsa da Türkiye'de çoğu dünya ülkesinde Mayıs'ın ikinci pazarında kutlanan bu özel gün de, anneye hediye alınarak özel sürprizlerle anılarda yer etmektedir.

*Anneye Hediye Seçme Zorluğu*

En güzel anneler günü hediyesi ne olabilir? Anneler Günü için en güzel hediyeyi seçmek ise hem eşler hem de çocuklar için oldukça zahmetli olabilirken, Mizu sizin işinizi biraz daha kolaylaştırmak adına anneler günü için hazırladığı anneler günü kampanyaları ve indirimli parfümleri ile hediye alternatiflerinizi arttırırıyor. Modası hiç geçmeyen anneye saat hediye etmek ritüeli de yine bu senenin en çok tercih edilen hediyeleri arasında yer alacaktır. Bahar mevsimini simgeleyen rahat bir elbise, mis kokulu çiçeklerin mevsimine yakışır hafif bir turunçgil kokulu parfüm veya uygun bütçeyi zorlamayacak şık bir mevsimlik şal onları mutlu etmeye yetecek güzel anneler günü hediyeleri olacaktır.

*Anneler Günü için Parfüm Önerileri*

Parfüm özel günlerde kurtarıcımız niteliğindeki joker hediye olarak bilinir. Çünkü günün her anı güzel kokmak, özgüveni arttıran, insan ilişkilerini güçlendiren, toplum içinde kendimizi rahat hissetmemizi sağlayan, en önemlisi de insanı sebepsiz iyi hissettiren birşeydir. Kadınlar parfüm konusunda erkeklere oranla daha seçicidir. Anneye parfüm hediye etmek için parfüm seçmek de beraberinde kararsızlıkları ve ikilimleri getirebilir. Yaşa, tarza, mevsime ve kullanım alanına uygun parfümü seçmek, konu ""Anne"" olunca daha da zorlaşır. Bu yıl Anneler Günü hediyesi olarak alınabilecek hediye parfüm seçeneklerini biz sizler için yüzlerce parfüm arasından seçerek tek başlıkta topladık. Bu sayfa içerisindeki parfüm önerilerinden hangisini seçerseniz seçin, biricik annenizin beğeneceği ve severek kullanacağı bir parfümü hediye etmiş olacaksınız.

Anneler Günü hediyeleri, annelerinize onlara verdiğiniz değeri küçük sürprizle göstermek için Mizu'da sizleri bekliyor.

Yukarı Çık